top of page

st 06. 10.

|

Praha 6

Úvodní lekce Chakradance

Úvodní lekce CHAKRADANCE v Praze

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Úvodní lekce Chakradance

Čas a místo

06. 10. 2021 10:00 – 11:30

Praha 6, Na Petřinách 82, 162 00 Praha 6, Česko

Více info

Chakradance je taneční pohybová meditace. Lekce složené z malé skupiny lidí se konají v temné místnosti osvětlené pouze svíčkami se zavřenýma očima na hudební doprovod pro konkrétní čakru.

​Každou čakru prozkoumáváme prostřednictvím specifické hudby, vedených vizualizací a vlastního svobodného spontánního tance, který si užíváme se zavřenýma očima.

Naše pozornost je obrácená dovnitř, to nás na rozdíl od většiny ostatních tanečních technik zcela propojí s naším vnitřním světem - světem fantazie, pocitů, intuice a smyslů.

Tanec sedmi čaker je jako tanec do sedmi různých světů, z nichž každý má své vlastní lekce, významy a příběhy. Pojďme společně tančit, prozkoumávat a užívat si.

Závěrem každé lekce si vytvoříme vlastní mandalu, která nám právě poslouží k ukotvení těchto našich poznatků z tance zpět do našeho vědomí.

Při Chakradance neexistuje správný nebo nesprávný způsob pohybu. Každá čakra má svá témata i způsob tance, avšak samotný projev tance je projevem osobitým a svobodně improvizovaným.

Součástí lekce je navíc práce s prvky a barvami i krátká meditace.

Cena: ukázková úvodní lekce je zdarma:)

Sdílet událost

bottom of page