top of page

Květová terapie
s využitím květových esencí

Květové esence na představují moderní čistě přírodní prostředek pro opětovné získání duševní rovnováhy. Odstraňují emocionální a spirituální bloky a dodávají životní energii. Díky tomu působí nejen na psychiku člověka, ale i na jeho tělo a fyzické zdraví, a podporují uzdravení.

Při konzultaci se zaměřujeme na to, jak se aktuálně cítíte a společně hledáme příčinu problému, který vás trápí. Využíváme k tomu diagnostický rozhovor a karty květových esencí. Můžeme díky tomu bezpečně odhalit překážky, které vám brání cítit se dobře. Zároveň najdeme květové esence pro vás na míru, které vám pomohou překážku rozpustit a překonat, abyste se mohli posunout směrem k lepšímu psychickému i fyzickému zdraví.

Během procesu diagnostiky a výběru vhodné esence spolupracujeme, abychom společně našly pro vás nejvhodnější řešení. Naproti vám tedy nesedí „paní chytrá“, která všechno ví a řekne vám, jak na tom jste a co máte dělat. Naopak. Společný výběr garantuje, že odcházíte s esencemi, které s vámi rezonují, a mohou vás tak co nejlépe podpořit.

Každá esence reaguje a rozpouští konkrétní negativní stav mysli, například úzkost, různé druhy strachu, únavu, přetíženost, nedostatek sebevědomí, těkavou mysl, izolovanost, pocit osamělosti, nerozhodnost, nesoustředěnost, nespavost, pocity viny a mnoho dalších často těžko zvladatelných stavů. 

Jsou vyrobeny z květů rostlin divoce rostoucích v Evropě (Bachovy esence) a Austrálii (Australské esence). Díky svému přírodnímu původu jsou bez vedlejších účinků a mohou je bez obav užívat děti, těhotné ženy i domácí mazlíčci.

WILDROSE1.jpg
sklenice bachovy esence_upravena.jpg
bottom of page