top of page

Cesta proměn je náš společný projekt.

Obě milujeme přírodu, cestování a jsme na volné noze.

 

Naše spolupráce začala v lednu 2021 na Šumavě při ranním rozhovoru u kávy. Hovořily jsme o tom, jak by bylo skvělé mít možnost sdílet svoje podnikatelské nápady a problémy s podobně naladěnými lidmi. Jak důležitá je v podnikání a obzvlášť na volné noze vzájemná podpora, jak lehko se člověk dostane do izolace, když o svém nápadu přemýšlí sám a taky, že ne vždy je užitečné řešit nápady a trable jen doma či s kamarády.

 

IMG_4457.HEIC

Doslechly jsme se o mastermindových setkání, ale zjistily jsme, že všechny skupiny pracují a nové členy nepřijímají. Proto jsme se rozhodly založit svoji vlastní skupinu. Přihlásily jsme se na kurz „Jak vést Mastermind“, sehnaly si potřebné informace, pozvaly přátele a kolegy, o kterých jsme věděly, že by je to mohlo zajímat, a začaly.

 

V březnu 2021 se uskutečnilo naše první setkání. Bylo nás celkem osm nadšených žen a šly jsme hned k jádru věci. Ukázalo se, že všechny řešíme podobné překážky, jen každá v trochu jiné oblasti podnikání, a že kromě odborných či technických rad, se můžeme vzájemně podpořit jako ženy. Dodat jedna druhé odvahu a vzájemně se povzbudit.

 

O pár měsíců později vznikl nápad uskutečnit také náš cestovní sen - projekt. Obě jsme (aniž jsme to jedna o druhé tušily) již nějaký čas v hlavě nosily nápad na putování po místech, která milujeme a která nás nabíjí. Francii a Anglii. Putování pro menší skupinu žen i mužů, která bude naplňující po všech stránkách a umožní nám sdílet s podobně naladěnými lidmi neznámá místa, která jsme objevily a také jim nabídnout, co každá umíme – přírodní terapie. 

A tak jsme uskutečnily v červnu roku 2021 naši první výpravu. Bylo to asi měsíc poté, kdy se uvolnila covidová opatření, a všechno byl trochu risk. I tak jsme do toho šly a cesta 8 naladěných žen po stopách Máří Magdalény  se uskutečnila.

Obě nás překvapila lehkost a rychlost, s níž se nám podařilo vše uskutečnit. Od myšlenky k její realizaci uplynuly jen týdny.

 

Každá jsme jiná – jedna jako voda, druhá jako oheň – díky tomu se dobře doplňujeme a těšíme na další společné projekty a zážitky s vámi!

 

Alena a Monika

 

alias 

 

Modřín a Smrk

 

P.S. Naše stromová jména vznikla spontánně a vyjadřují odlišné i společné kvality nás obou. 

bottom of page