top of page

Provence

Chtěly bychom se s vámi podělit o unikátní místa plná divoké přírody, kde se mísí francouzská a španělská kultura v jeden celek, kde zažijete propojení s přírodou, energii posvátných míst, skvělou místní kuchyni a atmosféru středověkých městeček a trhů. Pojedeme také na místa spojená s Máří Magdalenou a jejím pobytem ve Francii.

 

Alena si tento cestovní itinerář téměř dva roky připravovala, poté všechna místa procestovala a našla i mnohá další, která v žádném průvodci nenajdete. Pojedeme v komorní skupině max. 15 lidí, proto bude možno zážitky naplno vychutnat, vstřebat i sdílet.

 Během pobytu zažijeme tři 3-hodinové lesní terapie, pokaždé v jiném typu přírody. Budeme praktikovat cvičení na prohloubení spojení s přírodou i sami se sebou, meditovat a tančit v přírodě, sdílet, smát se a bavit se. Využijeme i působení květové terapie a každý den nás podpoří vybraná květová esence.

Program cesty

Začínáme na letišti v Marseille, odkud se auty dopravíme k moři do malebného městečka Saintes Maries de la Mer v kraji Camarque, kde se mísí francouzská kultura se španělským temperamentem a kde zůstaneme několik dní.

 

Během nich budete mít možnost zažít lesní a květovou terapii, vykoupat se, projít si půvabné městečko s pestrými obchůdky, dát si výbornou večeři a projet se na koni.

 

Poté se přesuneme hlouběji do kraje Provence do podhůří Sainte Baume. Po cestě nás ještě čeká překvapení, které nebudeme nyní prozrazovat.

 

Místo, kde strávíme druhou půlku pobytu, je úzce spojeno s pobytem Máří Magdalény ve Francii. Poznáte zde jeskyni, v níž meditovala a baziliku, kde byla údajně pohřbena.

 

Navštívíme také společně tajnou jeskyni Zrození, která je vynikajícím místem pro vnitřní ponor a spočinutí. 

 

Mimoto nás čeká opět skvělá francouzská kuchyně, společné večery plné sdílení i možnost spojit se sami se sebou pomocí lesní a květové terapie.e

a96b1614-2fb1-4498-8201-c4b717bd3dad.JPG
IMG_4204.HEIC
IMG_4581.HEIC
bottom of page