top of page

Země Katarů

Termální koupele, nádherná příroda, silová místa i památky a historie jsou obsahem cesty do země Katarů.

Cestu jsme pro vás společně otestovaly a sestavily program tak, aby obsahoval v rovnováze odpočinek i nové zážitky. Pojedeme v komorní skupině max. 15 lidí, proto bude možno zážitky naplno vychutnat, vstřebat i sdílet.

 Během pobytu zažijeme tři 3-hodinové lesní terapie, pokaždé v jiném typu přírody. Budeme praktikovat cvičení na prohloubení spojení s přírodou i sami se sebou, meditovat a tančit v přírodě, sdílet, smát se

a bavit se. Využijeme i působení květových esencí. 

Program cesty

Začínáme na letišti v Toulouse, odkud se auty dopravíme do malebné vesničky s léčivou lázeňskou a duchovní atmosférou. 

Jsou zde vyhlášené termální prameny, které poskytují úlevu a blaho lidem již po tisíce let. Čekají nás zde ozdravné koupele (ve vodě o teplotě 35-40 st. Celsia), přírodní sauna v řece, lesní a květová terapie a vycházky po silových místech.

 

V dalších dnech budete mít možnost zajít si na trh a okusit místní vynikající jídlo (olivy, sýry, čerstvě upečené croissanty) nebo si udělat radost nákupem šperků či jiných doplňků.

 

Společně podnikneme pouť na kopec pověstný svojí silnou ženskou energií a podporující otevřené srdce. Součástí tohoto pobytu bude také návštěva historicky a mysticky zajímavých míst, mimo jiné jeskyně spojované s Ježíšem a Máří Magdalenou.

 

Pak nás opět čekají lázně, panenská příroda, vodopády, menhiry, čas pro sdílení i pro sebe. 

 

Společně vystoupáme na posvátnou horu Katarů se silnou mužskou energií a ke konci pobytu naši cestu proměn završíme návštěvou přírodního  labyrintu spojeného s energií (vnitřního) dítěte.

 

Po celou dobu nás budou provázet květové esence, podpora přírody a lesní terapie.

IMG_2938.HEIC
IMG_2577.HEIC
IMG_2564.HEIC
bottom of page